A consult - Tréninková a konzultační činnost

A consult - Tréninková a konzultační činnost

Školení zdravotníků Tisk Email

Lidé se stále více zajímají o průzkumy kvality péče ve zdravotnictví, žebříčky popularity zdravotnických zařízení a nemocničního personálu. Obzvláště v souvislosti se zavedením tolikrát diskutované zdravotnické reformy se z pacienta stává klient, se kterým přicházejí do zdravotnického zařízení finance.

Vztah mezi zdravotníkem a pacientem – tedy klientem bude hrát stále důležitější roli. Spokojení klienti mohou svým pozitivním hodnocením přispívat k posouvání oddělení, kliniky či nemocnice na žebříčku  popularity výše, ubude tak stížností a zbytečných žalob a zůstane více příjemných, spolupracujících pacientů.
Většina stížností ze strany veřejnosti vůči lékařům totiž nesměřuje jen k otázkám klinických kompetencí, ale právě do oblasti komunikace zdravotnického personálu. I malý slovní konflikt mezi zdravotnickým personálem se může snadno přenést na pacienta. Je obecně známo, že i správná komunikace zdravotnického personálu může být jedním z prostředků léčby.

Jak získat fanoušky své nemocnice? A jak být fanouškem svého zaměstnavatele?

Kvalitu poskytovaných služeb ve zdravotnických zařízeních lze mimo jiné zlepšit zaváděním účinným manažerských metod.

Nabízíme ucelený rozvojový program posilující praktické manažerské dovednosti pro středně postavené manažery  ve zdravotnictví (vedoucí lékaře, vedoucí sestry, lékárníky).

LÉKAŘSKÉ PROFESE

FARMACEUTI

NELÉKAŘSKÉ PROFESE

 

 

Pro zdravotníky

Komunikace mezi zdravotníky a pacienty je téma zmiňované stále častěji. Není divu, za mnoha stížnostmi nestojí medicínské pochybení, ale chybná či chybějící komunikace.

Vypjaté prostředí zdravotnických zařízení klade na komunikaci velké a specifické nároky.

Protože se právě komunikaci věnujeme dvacet let, protože jsme lékaři, a protože jsou z nás občas také pacienti, rozhodli jsme se s tím něco dělat.

Workshopů pro sestry a lékaře jsme už dělali řadu, vždy s výbornou odezvou.

Pokud vás toto téma oslovuje, napište nám.

 

OTESTUJTE SE

Tato sekce se připravuje

 

Zajímavé odkazy

Pharm Business Magazine
www.pharmbm.czext

Outdoor a firemní akce
www.sundisk.czext

Evropský sociální fond v ČR
www.esfcr.czext

 

 

 

Novinky